Знімаємо про толерантність: тендер на виготовлення мотиваційного відео

0

аі

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення відеоролика на європейську тему, зокрема тему толерантної поведінки, як ще одного кроку до утвердження спільних цінностей. 

Заявки на участь у тендері приймаються до 15 листопада 2017 року.

Мета: виготовити відео-ролик, який приверне увагу та запам’ятається широкій аудиторії, буде мотиваційним та спонукальним до певних дій.

Опис

Робоча назва відео:

“Будь толерантним”/“Повсякденна толерантність”/“Ми різні, але ми разом”

Відеоролик повинен звернути увагу глядачів на те, що всі ми різні і маємо право на індивідуальність. Кожен має власну думку і право її висловлювати. Часто буває так, що думки не збігаються, однак до цього варто ставитися спокійно. Будь терплячим до інших (в тому числі до людей з інвалідністю, ЛГБТ, представників діаспор, внутрішньо переміщених осіб, різних віросповідань, гендерна рівність). У кожного різний життєвий шлях, різне ставлення до однакових проблем, але разом ми – єдине, живе і потужне суспільство, цивілізована європейська країна.

Завдання: створити відеоролик, який зможе стати вірусним, швидко розповсюдитись та поширитись в соціальних мережах, національних та регіональних телекомпаніях. Ролик має доводити, що базові принципи поваги прав людини і основних свобод є фундаментальними в Україні. Наша країна – цивілізована, європейська, демократична держава, де найвищою цінністю є людина, її права і свободи.

Приклади схожих відео можна подивитись тут і тут 

Цільова аудиторія: всі вікові групи та регіони України; ролик має бути простим і зрозумілим навіть школярам

Формат: відео з живими людьми, з можливою інфографікою; приклади людських історій, короткі інтерв’ю, що було/як стало. Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації. 

Хронометраж: 30 секунд – коротка (телевізійна версія), 60 секунд – довша версія для інтернету.

Терміни виготовлення відео-ролика: 16 листопада –  20 грудня 2017 року

Організаційно-технічна інформація

1. Складові тендерної пропозиції
 • Запропонований бюджет (форма бюджету надана нижче)
 • Концепція відеоролика
 • Опис досвіду у сфері виготовлення мультимедійних матеріалів
2. Строки надання тендерної пропозиції
 • заявки на виготовлення відео приймаються до 15 листопада 2017 року
 • заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: osoldatov@internews.ua з темою листа: «Тендер на виготовлення мотиваційного відео»
3. Правила оформлення тендерної пропозиції До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • оформлені українською мовою;
 • вчасно надіслані електронною поштою;

 

4. Вимоги до послуг та умови оплати Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. 

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та Фізичні особи–підприємці (ФОП).

 

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕД 90.03 або 59.11)

 

Для юридичних осіб: всі товари, роботи, послуги, що надаються ГО «Інтерньюз-Україна» мають бути сплачені без ПДВ, оскільки проект, в рамках якого виготовляється відео-ролик, зареєстрований в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, як проект міжнародної технічної допомоги.

 

5. Критерії вибору переможців
 • Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг;
 • Якість пропонованої концепції відеоролика;
 • Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на виготовлення відео-ролика) та умови надання послуг.
6. Визначення переможців Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями,  які зазначені у Тендерній пропозиції.
7. Оприлюднення результату Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

 

Форма бюджету

Стаття витрат Кількість одиниць Вартість
Всього

 

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Олексія Солдатова, Інтерньюз-Україна, за телефоном:  097 927-18-53, e-mail:  osoldatov@internews.ua.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.