Якою може стати Сила Єднання?

0

Миколаїв25-26 листопада 2018 року в Ольшанській об’єднаній територіальній громаді поблизу Миколаївської області Руслан Краплич, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів тренінг зі стратегічного планування для 10 активістів громадської організації «Сила Єднання» за підтримки ІСАР-Єднання.

 

У ході роботи учасники обговорили етапи стратегічного планування. Склали перелік клієнтів і бенефіціарів.  Продуктів і програм. Цінностей, якими керується організація.

 

Сформулювали Місію. Визначилися з Візією (баченням майбутнього) для організації та громади. Проаналізували проблеми Ольшанської ОТГ та потреби організації.  Поставили досяжні цілі й завдання. Та визначили формат операційного плану для розвитку організації й Ольшанської ОТГ.

 

Зокрема вже втретє у 2019 році поблизу с. Трихати пройде міжнародний фестиваль повітряних зміїв, який минулого року зібрав понад 50 000 шанувальників цього видовища із різних регіонів України та 7 країн Світу. Ця й інші події дозволять розвивати туризм в ОТГ.

 

Миколаїв1 Миколаїв2

 

Невдовзі в Ольшанській ОТГ різновікові групи громадян опрацюють бачення майбутнього. Здійснять  картування та пріоритетизацію проблем громади. А також сформують робочі групи активістів громадян, зацікавлених у вирішенні зусиллями секторів місцевої влади, бізнесу, громади. Вирішення кількох малих проблем, які не вирішуються роками, буде першим кроком до сталого розвитку громади.

 

Зі свого боку Р. Краплич і Фундація Острозьких продовжать надання консультацій зі створення та реалізації стратегічного плану ГО «Сила Єднання» й Ольшанської ОТГ Миколаївської області.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.