Як залучатиме ресурси Український Форум Благодійників?

0

4-5 вересня 2018 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс із локального фандрейзингу для 30 учасників та партнерів Українського Форуму Благодійників (УФБ), за підтримки ІСАР-Єднання у приміщеннях, що безкоштовно надав Реанімаційний Пакет Реформ (РПР).

У ході занять учасники змоделювали процеси початку і розвитку відділу фардрейзингу. Розібралися у мотивах благодійництва. Застановилися на необхідності створення та ведення бази даних фінансових партнерів. Оволоділи не менше 7 правилами фандрейзингу. Ознайомилися із не менше 30 інструментами фандрейзингу, якими можуть скористатися для ургентного та стратегічного залучення ресурсів на добрі справи, що запланували провести організації-учасники. Попрактикували складати ефективну й ефектну презентацію  своєї організації. Підготували письмові звернення до потенційних фінансових партнерів. Отримали конспект занять на більше як 45 сторінок (без врахування власних записів). Отримали нових партнерів у проведенні благодійних подій та кампаній.

Зі свого боку Руслан Краплич та Фундація Острозьких підтвердили готовність надавати додаткові консультації із залучення ресурсів й організаційного розвитку.

План наступних спільних дій до кінця поточного року, був обговорений з керівництвом УФБ в проміжках між заняттями учасників.

За дорученням Фундації імені князів-благодійників Осрозьких, Руслан Краплич, подарував усім учасникам ваучер на відвідання безкоштовних вебінарів з фандрейзингу, що підготовані Академією фандрейзингу та книгу кейсів «Фандрейзингові кампанії», випущену Фундацією Острозьких.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.