Як впровадити учасницьке проектування розвитку громади?

0

ДніпроДОБРЕЗа методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів тренінг 30.11.- 01.12 в м. Дніпро “Учасницьке проектування розвитку громади” для 30 активістів 17  місцевих громад та представників місцевого самоврядування в рамках проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні”, що реалізується Полтавським обласним “Фондом розвитку громад “Ініціатива”, в межах програми   Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 

В ході занять учасники визначили пріоритети потреб і проблем місцевих громад, навчилися формувати групи зацікавлених сторін і залучати їх до процесу планування дій і мобілізації ресурсів громади за участі місцевих: влади, бізнесу, громадських активістів й організацій. Опрацювали силове поле громади, яке слід враховувати у проведенні кампаній представлення й захисту інтересів груп громадян.  Розібралися у 5 групах мотивів благодійництва. Ознайомилися з 30 інструментами фандрейзингу, які допоможуть залучити ресурси для реалізації місцевих проектів і планів дій.

 

Після курсу, учасники зможуть у своїх громадах створити мапу проблем\потреб громади, залучаючи різні групи зацікавлених сторін. А також залучити представників 3-х секторів (влада\бізнес\громада) до втілення проектів і малих планів дій, залучаючи місцеві та зовнішні ресурси.

 

ДніпроДОБРЕ2 ДніпроДОБРЕ1

 

Зі свого боку Руслан Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткову консультаційну допомогу, а також надали доступ до дистанційних навчальних курсів Академії фандрейзингу.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.