Як розуміти донорів і отримати гранти?

0

22 січня 2019 року у м. Житомир у навчальному центрі «Просто», з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів майстер-клас «Проекти і гранти: розуміння донора», участь у якому взяли 10 активістів громадських організацій і громад Житомира й області.

 

В ході занять учасники розібралися у мотивах донорів. Визначилися  з очікуваннями донорів у розгляді кожного з розділів проекту. Обговорили можливості залучення грантів від міжнародних, вітчизняних, регіональних і місцевих донорів.

 

Особливу увагу учасники звернули на дерево проблем. Адже опис проблеми, що має бути вирішеною завдяки проекту, є одним із найважливіших розділів проблеми.

 

Учасники сконцентрувалися на формулюванні мети та її оцінки за критеріями SMART. І на формулюванні 3-х рівнів результатів, керуючись теорією результатів Пітера Друкера.

 

Надалі, Руслан Краплич зможе надати консультації з підготовки проектів й інформувати учасників через Академію фандрейзингу про нові можливості, що надаються донорами через надання грантів, які покликані вирішити найгостріші проблеми громад і суспільства: соціальні, гномічні, екологічні.

 

Академія фандрейзингу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.