Як Карітас Спес залучатиме ресурси на поточні й майбутні проекти?

0

КамянецьПоділ16-19 квітня 2018 року у м. Кам’янець-Подільський на запрошення Карітас Спес, Руслан Краплич, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів курс «Фандрейзинг – 30 інструментів залучення ресурсів для добрих справ» для 30 директорів і відповідальних за залучення ресурсів із Києва, Львова, Житомира, Харкова, Хмельниччини (Кам’янця та Городка), Одеси, Сум, Вінниці.

 

Кожна з команд, яка прибула на семінар, здійснила презентацію своєї діяльності, виконаної  в рамках стратегічних планів, складених у минулому році.

 

Учасники розібралися у 5 базових мотивах фінансових партнерів.

 

Змоделювали початок і розвиток роботи відділу фандрейзингу, починаючи з відбору та призначення відповідальних і закінчуючи плануванням фандрейзингових кампаній і дій, які відбуваються щодня, щотижня, щомісячно, щоквартально, щопівріччя, щорічно.

 

Щоб плани фандрейзингу стали реальністю учасники вибрали із понад 30 запропонованих фандрейзингових інструментів найбільш цікаві та доступні їх регіональним організаціям.

 

КамянецьПодільський3КамянецьПодільський2КамянецьПодільський

 

 

 

 

 

 

 

Більшість учасників погодилася з тим, що варто залучити не менше 40% громадян, які зроблять пожертви на добрі справи організовані Карітас Спес у регіонах їх дії, як це робить Житомирська організація.

 

Визнано також добрим приклад Львівської організації, що запровадила партнерський проект, який виконуються одночасно в кількох країнах із бюджетом понад 2 500 000 Є.

 

До вересня 2018 року кожна регіональна організація Карітас Спес складе план фандрейзингу та виконає його перші кроки. Щоб обговорити проміжний результат під час наступного навчання, яке буде присвячене ефективній комунікації.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.