В Києві відбудеться III Міжнародний форум інновацій Innovation Market

0

Три дні з 21 по 23 листопада представники влади, освіти, науки і бізнесу стануть участниками стратегічного форуму з розвитку інновацій в  Україні.

Форум організований при підтримці Національної академії наук, Міністерства економічного розвитку та торгівлі,  Міністерства освіти і науки.  

Програма форуму направлена на інноваційний развиток науки, освіти, промисловості, в енергетиці та экології. На тематичних конференціях будуть вирішуватись проблеми енергоефективності міст, презентована програма зеленої модернізації виробництва в Україні.

На виставковій площі форуму Національна академія наук, ВУЗи, стартапи і винахідники презентують свої інноваційні розробки і технології, автори винаходів презентують свої проекти. 

Експерти з Німеччини поділяться досвідом навчання студентів на робочих місцях німецьких підприємств по програмі TheoPrax.

 Для малого та среднього бізнеса  будуть презентовані міжнародні  програми підтримки від  Євросоюза – COSME, Fit for Partnership with Germany от GIZ, а також представлені платформи просування експорта від Export Promotion Оffice.

Виставкова  зона Startup проектів стане площадкою  для презентацій ідей і проектів перед інвесторами и представниками бізнесу. На конференції Startup Day будут обговорені мотиваційні та практичні кейси по розвитку і реалізації startup проектів, успішному залученню інвестицій, а також досвід реалізованих проектів.

В рамках форуму при участі представників індустріального  парка та авіапідприємств відбудеться панельна дискусія про створення в Україні аерокосмічного кластера.

Генеральний розпорядник форуму – Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр., 15.  Головний медіа – партнер форуму Liga.net

Реєстрація та додаткова  інформація: www.innovationmarket.com.ua, +38(044)206-87-17, ifim@innovationmarket.com.ua

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.