Уряд ухвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року

0
2020
24 травня в Кабінеті Міністрів України відбувся черговий “Дерегуляційний день”.В рамках Дерегуляційного дня Кабінет Міністрів ухвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.
Її реалізація повинна сприяти закріпленню системного підходу до формування і реалізації державної політики у цій сфері та створенню сприятливих умов для розвитку конкурентоспроможного малого і середнього бізнесу (МСБ).

“Ви всі знаєте, що майже 2 млн малих та середніх підприємств складає 99,8% кількості всіх підприємств в Україні. При цьому частка МСП у ВВП України у 2015 році була 59%. Стратегія ставить за мету до 2020 року збільшити останній показник до 60,5%. Насправді, це суттєвий приріст у масштабах МСБ”, – прокоментував перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Стратегія враховує принципи Акту з питань малого бізнесу для Європи та рекомендації Індексу економічної політики у сфері МСБ. Вона передбачає створення сприятливого середовища для розвитку МСБ, спрощення доступу МСБ до фінансування, спрощення податкового адміністрування МСБ, популяризацію підприємницької культури та розвиток навчання підприємницьким навичкам, сприяння експорту МСБ та підсилення інноваційного потенціалу МСБ.

З презентацією Стратегії можна ознайомитись тут.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.