Тиждень ділової доброчесності – регіональні семінари у містах України

0

Регіональні семінари, організовані Програмою розвитку ОНН (ПРООН) в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (Мережа) за підтримки Ради бізнес-омбудсмена (РБО) та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.

Семінари відбудуться у 5 регіонах України цього літа: Харків (23.07.2018), Львів (25.07.2018), Одеса (27.07.2018), Вінниця (30.07.2018), Дніпро (02.08.2018).

В рамках семінарів Ви зможете:

  • ознайомитись з механізмами запобігання корупції, які передбачають залучення бізнесу на національному рівні;
  • дізнатися, як працюють антикорупційні програми в державних закупівлях;
  • дізнатися, яку практичну користь для бізнесу компанії отримують від впровадження принципів доброчесності та комплаєнсу.

Представники НАЗК, Мережі, РБО, а також бізнесу представлять:

  • Антикорупційну програму: переваги та можливості для державних та приватних компаній
  • Приклади впровадження доброчесності на практиці
  • Основні механізми оцінки корупційних ризиків
  • Успішний український досвід отримання додаткової вигоди від прозорості
  • Практичні поради для впровадження комплаєнсу та ділової доброчесності

До участі у семінарах запрошуються керівники компаній, керівники юридичних департаментів, фінансові директори, керівники з державних закупівель та комплаєнсу, державні службовці, лідери громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Участь у семінарах безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова та завершується за 1 день до проведення заходу. Надається можливість обрати декілька міст, у разі зацікавленості та можливості відвідати. Перехід до реєстрації

Проект порядку денного (українською) за посиланням

У разі виникнення у вас будь-яких питань щодо реєстрації просимо звертатися до Анни Попової за телефоном: +38 (067) 543 70 33 або електронною поштою: info@unic.org.ua.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.