Столичним підприємцям пропонують пройти курс безкоштовного навчання з управління ефективністю бізнесу

0

Картинки по запросу тренінг12-13 вересня та 26-27 вересня 2018 року відбудуться безкоштовні дводенні тренінги з управління ефективністю бізнесу. Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації та Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» запрошують власників малого та середнього бізнесу, підприємці, менеджерів різних рівнів, представників галузевих громадських об’єднань на дводенні модулі «Управління ефективністю бізнесу: методи, інструменти і технології».

Так, в рамках першого модуля, 12-13 вересня 2018, відбудуться лекції з управління витратами і доходами; системи обліку витрат і собівартості; бюджетування та його контроль; тактичних рішень в управлінні ефективністю діяльності в умовах ризику і невизначеності.

В рамках другого модуля, 26-27 вересня 2018, учасники тренінгів вчитимуться на практиці ефективно застосовувати інструменти менеджменту та маркетингу. Зокрема потренуються у плануванні витрат на аналізі конкурентних переваг, контролі й управлінні ефективністю центрів відповідальності, розробці маркетингової стратегії. Окрема лекція буде присвячена управлінському контролю і ризикам підприємницької діяльності.

Адреса проведення тренінгів: м. Київ, вул. Андріївська, 1 (метро «Поштова Площа»), ДНВЗ «Університет банківської справи»

Програма тренінгів: https://goo.gl/4kywyd, https://goo.gl/JYr5cw

Реєстрація на семінар 12-13 вересня за посиланням

Реєстрація на семінар 26-27 вересня за посиланням

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.