“Смачний” бізнес Ксенії Бахманової

0

Не уявляєте свого життя без грецької кухні?

Хочете поласувати рум’яними пирогами з м’ясом та запашними чебуреками, які буквально тануть у роті?

 

Тоді вам до кафе «ЧІР-ЧІР», що у Вишгороді, Київської області! Його господиня, Ксенія Бахманова, задовольнить смаки найвибагливішого гостя. А от її мрія стала реальністю завдяки службі зайнятості.

Свого часу пошук роботи привів жінку до Волноваського РЦЗ, де вона дізналась про можливість відкрити власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово. Як фаховий економіст (Ксенія закінчила Донецький державний універсітет ), вона добре все обміркувала, порахувала і зважилась ризикнути. Робити вирішила те, що добре вміє, а саме: готувати. Ксенія Бахманова з дитинства захоплювалася випічкою. Родина, друзі та родичі завжди були в захваті від її смачненьких творінь.

Пройшовши за направленням служби зайнятості навчання за напрямом «Основи підприємницької діяльності» у ДНЗ «Донецький центр професійно – технічної освіти», жінка успішно захистила бізнес-план на тему «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування» та отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.

Тепер у Вишгороді з’явилось перше кафе національної грецької кухні. Його господиня – Ксенія вже покорила мешканців міста своєю кулінарною майстерністю та гостинністю.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.