Скільки грошей потрібно, щоб дарувати добро людям?

0

ПодаруйДобро214-15 березня 2018 року Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких за підтримки ІСАР-Єднання провів курс  фандрейзингу для працівників і волонтерів благодійного фонду «Подаруй добро» у  м. Рівне.

 

В ході занять учасники опрацювали 7 принципів\правил фандрейзингу, 5 базових мотивів благодійництва, визначилися з системою ведення бази даних фінансових партнерів, яка монетизується й капіталізується, із 30 можливих фандрезингових інструментів обрали для себе ті, які фонд використає в ході реалізації фандрейзингового плану, створення тпа реалізація якого продовжиться після курсу за консультаційної і методичної підтримки Фундації Острозьких та Руслана Краплича.

 

Важливим для учасників виявився досвід підготовки листів до фінансових партнерів, оскільки попередній досвід кампанії листування був для фонду не дуже вдалим.

 

ПодаруйДобро

ПодаруйДобро1

 

 
Головний висновок, який зробили учасники курсу полягає втому, що творення добрих справ не завжди потрібні гроші. Щоб дарувати добро людям важливо робити добрі справи, для виконання яких потрібні ресурси: добрі люди, товари і послуги, які можуть безкоштовно надати наші фінансові партнери.

 

Тому свої подальші зусилля БФ «Подаруй добро» й надалі спрямовуватиме на залучення людських, матеріальних і технічних ресурсів, щоб допомагати дітям і пенсіонерам у потребі.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.