Щастя – це коли ти любиш те, що робиш: історія успіху молодого підприємця з Волновахи

0

Житель м. Волноваха Максим Лєсняк працював Менеджером у БО «Я – Волноваха».

У зв’язку із закінченням строку договору, у пошуках роботи він звернувся до Волноваського районного центру зайнятості.

Вже там чоловік отримав професійні та юридичні консультації фахівців з орієнтації на підприємницьку діяльність та відвідав семінар з організації підприємницької діяльності.

Максим належить до завзятого, відповідального та енергійного типу людей. Окрім того, він завжди прагнув працювати сам на себе, тож вирішив пройти онлайн навчання за напрямком “фахівець з ефективності підприємництва” від ДНУ ім. Василя Стуса за направленням центру зайнятості та згодом захистив бізнес-план на тему «Надання послуг з валки і обрізки дерев».

Свою підприємницьку діяльність Максим розпочав у 2017 році, після позитивного рішення комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Сьогодні Максим Лєсняк – успішний підприємець, який може вирішити усі питання із видалення хворих, небезпечних та незручно розташованих дерев, підрізати гілки та виконати інші супровідні роботи.

Майбутнім підприємцям Максим радить: щоб стати успішним в сучасних умовах, необхідно бути відповідальним та професійним, любити свою справу, бути уважним до своїх клієнтів, вміти ставити чітку мету та проявляти наполегливість в її досягненні.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.