Результати Глобального дослідження про підприємництво AGER 2018

0

дослідженняПідприємництво і самозайнятість населення в наші дні відіграють важливу роль в економіці розвинених країн.

Компанія Amway щорічно проводить Глобальне дослідження Amway про підприємництво  (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER) у різних країнах світу включно з Україною. Перший звіт AGER був опублікований у 2010 році під назвою Дослідження Amway про підприємництво у Європі (Amway European Entrepreneurship Report), а з 2013 року воно стало світовим, охопивши 24 країни. У 2017 році дослідження вже було проведено у 44 країнах за допомогою особистих і телефонних інтерв’ю за участі майже 49 тис. респондентів (чоловіки і жінки віком від 14 до 99 років). Їм поставили питання, які дозволили оцінити зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на схильність до підприємництва.

Мета AGER 2018 — визначити, що рухає людьми в різних країнах, в тому числі, в Україні, в їхньому бажанні вести свій бізнес, а що заважає.

 

Результати Глобального дослідження про підприємництво AGER 2018

 

Результати за 2018 рік ілюструють підприємницькі настрої у 44 країнах світу і показують, що українці займають останнє місце в світі за індексом бажання, готовності та стійкості намірів відкривати і вести власний бізнес.

 

 

6Різке падіння цього індексу в Україні відбулося саме в останній рік. Про це повідомив Томаш Мурас, Голова Ради директорів Української асоціації прямого продажу, під час засідання круглого столу «Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні»представляючи результати Дослідження AGER.

 

“Розчарування – це нинішній настрій потенційних підприємців», – зазначив Т. Мурас.

 

Бажання починати свій бізнес у світі мають 49% опитуваних, в ЄС – 41%, в Україні – тільки 21%.

3 дослідження1дослідження

 

 

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.