Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розширюється!

0

З 22 квітня 2019 року грантова підтримка малих та середніх підприємств (МСП) за Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відтепер діє по ВСІЙ території України.

 

Програма USAID Ukraine – USAID Україна«Конкурентоспроможна економіка України» розширює Річний програмний запит (РПЗ) – 2019-001 – МОДИФІКАЦІЯ № 3.

 

Ключові зміни:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу. Приймаються заявки з УСІХ регіонів України!

Програма націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

Програма відкрита для грантових заявок від ВСІХ галузей економіки.

Однак, особлива увага приділяється роботі в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.

Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги дорівнює двом місяцям. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти програми допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org
Дедлайн подачі заявок – 29 лютого 2020 року.
Повний текст документу разом з формою концепції грантового проекту можна знайти тут!

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.