Програма підтримки підприємництва від Датської Ради з питань біженців

0

432176496_1280x720Датська Рада з питань біженців (Danish Refugee Council) проводить комплексну програму з підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також осіб, які постраждали від конфлікту в Україні та  потребують допомоги для відновлення / розширення власного бізнесу.

Головна мета проекту: надання можливості відновлення / стабілізації джерела коштів для існування для ВПЛ і осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, через надання благодійної допомоги для відновлення / розширення власного мікро-бізнесу.

Учасники проекту: внутрішньо переміщені особи з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, зареєстровані і проживають на території Донецької, Луганської та Запорізької областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.

В рамках проекту буде надано 400 грантів у розмірі від $ 250 до $ 1000 на відновлення / розширення власного бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок ВПЛ в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування). Грант буде наданий учасникам проекту в разі успішного захисту власної бізнес-ідеї.

Для участі в проекті необхідно заповнити заявку нижче:

РЕЄСТРАЦІЯ

Зареєструватись можна до кінця травня 2017 року.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Датська Рада з питань біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

 

Критерії відбору учасників програми:

– Життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї, розуміння заявником схеми її реалізації.

– Наявність досвіду ведення бізнесу у заявника.

– Актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї.

– Особлива  перевага буде надаватися заявникам, сім’ї яких мають як  соціальну,  так і фінансову вразливість.

 

Телефони для довідок:

Луганська область, Донецька область (північні райони)

093 076 03 07 Анна

063 022 35 59 Анастасія

Донецька область (південні райони), Запорізька область:

073 122 74 67 Олена

095 701 88 51 Олег

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.