Програма Fit for Partnership with Germany

0

germany dodaХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, як партнер Програми для менеджерів “Fit for Partnership with Germany з радістю повідомляє, що 23 листопада 2018 року відбудеться інтерв’ю з бажаючими прийняти участь у Програмі у 2019 році.

 

Попередньо, 22 листопада буде проведена Бізнес-майстерня «Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху». Точний час та місце проведення обох заходів буде повідомлено додатково.

 

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма для менеджерів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. Під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

 

Учасники отримують інформацію про специфіку бізнес-культури Німеччини, удосконалюють свої навички управління та ведення переговорів. Відвідуючи німецькі підприємства, молоді керівники отримують досвід та інформацію з перших вуст, знайомляться з сучасним обладнанням та технологіями, а також можуть налагодити індивідуальні контакти з потенційними партнерами.

 

Детальніше про Програму за посиланням

 

Прийом анкет для участі у відборі проходить за адресою Фонду: Харків, Держпром, 1 під., 5 пов., кім. 19-21 або за e-mail: merkulova2727@gmail.com , economist@kharkiv.biz.ua. Телефони для довідок: 757 42 20, 757 42 32.

 

Запрошуємо прийняти участь у даній Програмі.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.