Pro bono club Ukraine – професійна допомога NGO-сектору

0

про боно

Завдяки новому проекту – Pro bono club Ukraine – громадські об’єднання та некомерційні ініціативи зможуть отримати безоплатну професійну консультаційну допомогу від бізнесу.

 

 

Як стати учасником програми?

Заповніть одну із заявок, в залежності від вашої ситуації. Команда проекту зв’яжеться з усіма авторами заявок та обговорить всі важливі моменти, після чого вже розпочне пошук наставників.

 

Маємо надію, що завдяки Pro bono club Ukraine корпоративна соціальна відповідальність компаній вийде на новий рівень та принесе суспільству позитивні зміни.

Як стати наставником?

Заповніть форму, якщо Ви, Ваш відділ чи Ваша компанія хоче стати наставником для одного з соціальних проектів чи громадської організації. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних проектів-учасників та їх потреб і обрати, з ким працювати.

 

Проект має за мету створити ефективну модель взаємодії бізнесу та суспільства. Він поєднає експертизу та досвід бізнесу із запитами соціальних активістів у форматі консультацій та спільних проектів. Перші кейси вже оформлені і чекають своїх наставників.

 

Знайомтеся з програмою та долучайтеся: Pro bono club Ukraine!

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.