Підприємців Бердянську навчать основам бізнес-планування за підтримки USAID

0

20160321_091350У Бердянську розпочав роботу тренінг для власників малого і середнього бізнесу з бізнес-планування.

 

Захід проводить Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, наданій у рамках проекту “Українська ініціатива зміцнення громадської довіри” – “Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах”.

 

20160321_094139Учасники мають можливість практично оцінити кожен свою бізнес-ідею, щоб виявити її сильні та слабкі сторони.

 

“Експрес-тест з оцінювання бізнес-ідеї-нескладний і дуже ефективний інструмент, який варто застосовувати перед тим, яки приступати безпосереднього до розробки бізнес-плану”, — зазначив Сергій Герич, консультант з питань організаційного розвитку та управління, тренер проекту.

 

Тренінг у Бердянську став першим серед череди навчальних заходів з бізнес-планування Проекту “Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах”

 

Під час тренінгу учасники спільно з тренерами покроково проходять весь процес підготовки бізнес-плану за запропонованою організаторами проекту методикою. Вона розроблена з урахуванням стандартів UNIDO (United Nations Industrial Development Organization).

 

20160321_091339 20160321_093006 20160321_091326

 

ДОВІДКОВО: Діяльність проекту “Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах” спрямована на роботу з підприємцями у 6 містах сходу України і має на меті допомогти їм розвинути чи переорієнтувати свій бізнес, оптимізувати бізнес-процеси, щоб зменшити, наскільки це можливо, залежність від зовнішніх обставин, зміцнити свої позиції на ринку.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.