Підприємці чекають змін у податковому законодавстві!

0

6331415d4efd80e1ae6bdd8f0e390cb652 українські асоціації підписали звернення до Прем’єр–міністра України Володимира Гройсмана та Міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо запровадження податку на виведений капітал.

Пропонуємо Вам ознайомитись із листом-зверненням

Як відомо, Уряд мав підготувати даний законопроект до 1 липня 2017 року, однак питання залишилось досі відкритим.  Це суттєво занепокоїло підприємців. Сьогодні, 20 вересня 2017 року, Кабінет Міністрів України планує розглянути розроблений Міністерством фінансів за участі експертів та представників бізнесу законопроект, який запроваджує оподаткування виведеного капіталу в Україні з 01 січня 2018 року.

Представники бізнесу переконані, що ухвалення даного законопроекту переросте у реформу,  яка зможе подолати рівень корупції у податковій сфері.

Експертами групи Податкова та бюджетна реформа Реанімаційного Пакету Реформ, згідно яких можливий вплив на бюджет 2018 від впровадження податку на виведений капітал очікується на рівні  -25 млрд. гривень. У той же час, за оцінками Міністерства економічного розвитку та торгівлі, цей податок призведе до зростання ВВП приблизно на 1,6–1,8% за кожний рік після його впровадження, що формує потужне підґрунтя для відновлення української економіки.

Що дасть бізнесу податок на виведений капітал:

  • позитивно вплине на бізнес-середовище і зможе забезпечити додаткове економічне зростання на рівні 2% ВВП;
  • суттєво підвищить внутрішній інвестиційний ресурс підприємств;
  • послабить корупційні можливості та тиск з боку податкових органів;
  • зменшить втручання держави у економіку підприємств;
  • країна перейде до однієї з найбільш конкурентоздатних моделей оподаткування у світі.

Національна платформа МСБ теж не залишається осторонь та просить уряд розглянути вимоги  підприємців та бізнес-асоціацій щодо даного Законопроекту.

Чекаємо  рішучих дій зі сторони Уряду та стежимо за новинами.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.