Опитування: Офіс розвитку МСП шукає бренд-назву

0

SMEDO_info16 жовтня Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України, підписав Наказ про створення Офісу розвитку МСП при Мінекономрозвитку.

 

Офіс розвитку МСП працює як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, створений за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

 

Головною метою Офісу розвитку МСП є розробка цільових програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також створення можливостей для покращення підприємницьких навичок, полегшення доступу до фінансування та розвиток мережі інфраструктури підтримки МСП.

 

Наразі команда Офісу розвитку (МСП) працює над запуском бренд назви. Назва працюватиме для популяризації розвитку підприємництва та візуально в комунікації як онлайн, так і офлайн, і в майбутньому буде використано для назви веб-порталу, який розробляється для МСП України.

 

Просимо заповнити коротке опитування (4 питання) з метою дізнатися вашу думку щодо назви. Опитування буде чинним до 29.11.2018.

 

Відповісти на питання можна за посиланням 

 

Дякуємо за вашу думку!

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.