Новий міністр фінансів підтримав продовження податкової реформи

0

danylyukМіністерство фінансів буде продовжувати проводити податкову реформу. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, який 14 квітня увійшов до складу уряду Володимира Гройсмана.

 

“Якщо говорити про продовження податкової реформи, то я це підтримую. Я підтримую ліберальні погляди, це моя основа. Ці погляди потрібно балансувати з нашою реальністю, однак я максимально відстоюватиму лібертаріанський підхід”, – сказав він, відповідаючи на питання щодо можливості прийняття нового Податкового кодексу та впровадження мораторію на внесення змін до нього на 3-5 років.

 

У той же час, за словами Данилюка, найближчим часом навряд чи можливо говорити про радикальну зміну системи.

 

“Нам необхідно спочатку показати, що ми зможемо налагодити правильне адміністрування, а тут дуже багато чого потрібно робити. І, я думаю, якщо ми покажемо успіх, а я впевнений, що покажемо і це моя принципова позиція, тоді можемо говорити про зміни”, – підкреслив глава Мінфіну, зазначивши, що при правильному адмініструванні з’явиться можливість вивільнити додаткові ресурси.

 

Найважливішим для себе завданням новий міністр фінансів назвав легалізацію прибутків та реформування очолюваного ним міністерства, щоб воно стало інтелектуальним центром, драйвером реформ.

 

До призначення в Кабінет міністрів Олександр Данилюк обіймав посаду заступника голови Адміністрації президента.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.