На які проекти Полтави залучає ресурси «Зміст»?

0

09 травня 2019 року Руслан Краплич за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів тренінг з фандрейзингу на робочому місці для працівників та волонтерів ГО та редакції інформаційно-аналітичнго ресурсу «ЗМІСТ» м. Полтави.

 

В ході роботи учасники оволоділи 7 правилами фандрейзингу, 5 мотивами благодійництва, якими керуються наші фінансові партнери, 30 інструментами фандрейзингу, які будуть використовувати для залучення ресурсів від громади для продовження роботи у Полтаві Української Академії Лідерства та інших проектів, які розміщені на краутфандингових майданчиках «Змісту».

 

Кожна особа може зробити свій внесок на обраний проект через  сайт «ЗМІСТ» та\або завітати до книгарні-кавярні «Зміст» у Полтаві, попити кави чи придбати книгу частину вартості яких також жертвується на обраний вами проект.

 

Нагадуємо, що зараз на платформі Зміст триває збір коштів на п’ять проектів:

🏡 відновлення будинку-музею патріарха Мстислава;

🧠 фестиваль думок «Полтава – місто можливостей»;

🏈 нова форма для команди з американського футболу «Полтавські пантери»;

💻 модернізація сайту ЗМІСТ;

📚 мережа станцій книгообміну.

 

Обирайте проект, підтримуйте його та слідкуйте за втіленням ініціативи на нашому сайті та на сторінках у соцмережах. Добрих справ ніколи не буває забагато!

 

 

Зі свого боку Руслан Краплич та Фундація Острозьких продовжать консультування з питань фандрейзингу, щоб сприяти розвитку організації та залучати ресурси для розвитку громад,  міст і регіонів.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.