На Волині та Харківщині започатковано ініціативу для молодих підприємців-початківців

0

ph-intМіжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про початок нової соціальної ініціативи у Волинській і Харківській областях «Приступаючи до справи»: ділова англійська мова для молодих підприємців». Програма пропонує низку безкоштовних тренінгових курсів молодим підприємцям-початківцям і молоді, що планує розпочати власну справу і розглядає самозайнятість як вихід з кризової ситуації.

 

Курси включатимуть оволодіння як основами ділової англійської мови (40 занять по півтори години), так і іншими знаннями і навичками, які стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг. Передбачається, що програма також включить курси з нормативних вимог для початку і ведення власної справи, звітування контролюючим органам, електроної звітності (10 занять по півтори години), і роботи з веб-сайтами, у соціальних медіа, мобільних і цифрових додатках (також 10 занять по півтори години).

 

Програма «Приступаючи до справи» проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки і має на меті надання навчальної допомоги молодим підприємцям-початківцям з числа молоді, що перебуває у складних життєвих і економічних обставинах. Партнерами організації PH International з реалізації заходів програми у Волинській області є громадська організація «Волинські перспективи», у Харківській області – громадська організація «Молодь за демократію».

 

Орієнтовний період проведення занять – з листопада 2016 року по квітень 2017 року. Заняття будуть проходити тричі на тиждень і проводитись у вечірній час, що дає учасникам можливість працювати у денний час. Міста, у яких будуть організовані заняття за програмою: Харків (дві групи по 15 учасників), Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський (по одній групі по 15 учасників у кожному місті).

 

Очікується, що отримані знання і навички допоможуть молоді і громадам, у яких проходитиме програма «Приступаючи до справи», отримати додаткові переваги і економічні вигоди від діяльності новостворених стартапів, здатних ефективно взаємодіяти з іноземними партнерами. Це сприятиме виходу українських товарів і послуг на європейський і інші світові ринки, подальшому зміцненню відкритості України, позитивним соціальним змінам в напрямку Євроатлантичної інтеграції.

 

Пріоритетна увага під час розгляду заявок на участь у програмі надаватиметься молоді, що перебуває у складних соціально-економічних обставинах, які суттєво обмежують її можливості на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг, та має обмежений доступ до подібних освітніх можливостей. Зокрема, особливо заохочується молодь, яка втратила роботу і розглядає можливість самозайнятості і відкриття власної справи; молодь, яка проживає у сільській місцевості з обмеженим доступом до навчальних послуг; внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які постраждали від російської військової агресії у АР Крим і окремих районах Донецької і Луганської областей; молодь з числа дітей-сиріт і дітей, залишених без батьківського піклування; молодь з обмеженими можливостями здоров’я; демобілізованих військовослужбовців, які втратили роботу під час несення служби; жінок, які виходять з декретних відпусток, внаслідок, яких вони втратили роботу; та інших молодих людей, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах.

 

Кандидати на участь у програмі «Приступаючи до справи» повинні надати:

 

  • Посвідчення особи (надати оригінал і надати копію) з зазначенням дати народження. Очікуваний максимальний вік кандидатів на участь – 30 років.
  • Табель, атестат, або диплом навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (пред’явити оригінал і надати копію). Під час відбору учасників враховуватиметься загальна успішність кандидата під час навчання у загальноосвітньому чи вищому навчальному закладі.
  • Документи, що посвідчують підприємницький статус, якщо кандидат на участь вже відкрив власну справу, чи наміри про відкриття власної справи.
  • Документи, що підтверджують офіційний статус особи, яка опинилась у складних соціально-економічних обставинах, має статус безробітного або інший статус, що свідчить про те, що особа має документальні підстави для можливої участі у програмі. У випадку відсутності таких документів, але за наявності фактичних економічних підстав, заявка на участь може бути також прийнята за умови засвідчення таких підстав комісією у складі представників організацій і установ, які є партнерами програми (наприклад, актом обстеження житлових умов, за умови згоди на це кандидата на участь).
  • Дві фотографії розміром 3 х 4 см.
  • Резюме (перелік досягнень і навичок)
  • Мотиваційний лист, у якому кандидат повинен зазначити, чому він хотів би взяти участь у Проекті.
  • Два рекомендаційні листи.
  • Згоду на обробку персональних даних (оформлюється під час подачі заявки).

 

Під час розгляду заявок до уваги також братимуться рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів. Також, у випадку грубих порушень навчальної дисципліни, неналежної поведінки, пропусків занять без поважних причин учасникам Програми може бути відмовлено у подальшій участі.

 

Рішення про зарахування кандидатів на участь чи відрахування учасників приймається комісією у складі не менше трьох осіб у складі представників партнерських організацій програми. Кандидатам на участь, які не будуть зараховані до участі у програмі через обмежену кількість місць, може бути запропоновано увійти до резервної групи. У випадку вибуття учасника з основної групи, на його місце буде запрошений наступний у списку учасник з резервної групи.

 

Зазначені вище документи потрібно надавати особисто до 30 жовтня 2016 року, попередньо погодивши час подання заявки:

 

у Волинській області – до громадської організації Волинські перспективи за адресою Шота Руставелі, 9, м. Луцьк (р-н ГПЗ, кінцева зупинка маршруток №10 та №11); контактні особи: Пахом’юк Ніна Володимирівна (+380506904829), Литвина Наталія Вікторівна (+380992020442), ел. пошта vperspectives@gmail.com

 

у Харківській області – громадська організація Молодь за демократію за адресою: м.Харків, вул. Дм. Пожарського 2/10, к. 409; контактна особа: Овчарова Галина Борисівна (+380504018821, y_f_d@ukr.net)

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.