Mentee Application\ Відбір стажерів

0

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує набір стажерів на перший етап пілотного проекту ICSW Local: Women Mentoring Walk & Talk (Жіноча менторська прогулянка\бесіда, скорочено “Walk & Talk”) за підтримки міжнародного альянсу громадських організацій.

 

Менторство (або наставництво)- це шлях професійного розвитку, в якому старша особа (ментор) надає поради та рекомендації молодшій особі (стажеру), які спрямованні на розвиток навичок та підвищення самосвідомості, наш проект фокусується на темі розбудови професійної кар’єри жінки. Мета проекту– сприяти молодим жінкам і дівчатам в професійному розвитку в сфері науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності. Проект розроблений таким чином, щоб забезпечити унікальні типи взаємодій з кар’єрного наставництва, спрямовані на просування як менторів, так і стажерів, а також для зміцнення зв’язків між різноманітними професійними спільнотами.

 

Як взяти участь?

Заповніть онлайн-анкету

Анкетування для стажерів триває до 20.02.2019.
Якщо Вас буде обрано Організаторами проекту, Вас повідомлять на електронну пошту до 22.02.2019, та запросимо на співбесіду по телефону або скайпом.
Остаточне рішення щодо Вашої участі в першому етапі проекту приймає ментор, про бажання співпрацювати з якою Ви зазначили під час заповнення онлайн анкети, про яке буде повідомлено відібраним стажеркам по е-пошті.

 

Критерії відбору стажерів – молодих жінок та дівчат до проекту Walk & Talk.

Якщо Ви:
– прагнете досягти певної професійної мети;
– маєте від 1 до 5 років досвіду роботи або навчання в сфері науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності;
-відчуваєте потребу у наставниці і загалом розумієте, як вона може допомогти вам досягти професійної мети; то заповнить цю анкету.

Ментори -БІО тут–  працюють в одній з цих сфер, та є учасницями Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота).

 

Часові рамки проекту

1-й етап: 10 березня 2019, неділя Жіноча менторська прогулянка і бесіди (Walk & Talk)– Київ, паркова зона (тривалість 3-4 год.), попередньо з 12.00 до 15.00.
2-й етап: 1 квартал (по 1.06.2019) віртуальні і\ або очні менторські сесії на умовах участі в Жіночий Підприємницькій та Інтелектуальній Спільноті.

Умови участі у першому етапі – безкоштовно для дійсних учасників мережі Ліги та відібраних за конкурсом стажерів. Вітається участь партнерів Ліги, які фінансово підтримують цей неприбутковий проект у рамках своє корпоративної соціальної відповідальності.
Умови участі у другому етапі – на умовах добровільної домовленості поміж ментором та стажерам про продовження менторської взаємодії, які будуть досягнуті у результаті Прогулянки\ Бесіди 10.03.2019. Стажерка отримує пільгу у 50% на приєднання на 1 квартал (до1.06.2019) до віртуальних каналів комунікації Ліги і Спільноти.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.