Малий бізнес потребує підтримки!

0

2 жовтня 2018 року, в приміщенні Сумської Торгово-Промислової палати (виставковий центр «Іллінський», VIP зала , другий поверх), за адресою: м.Суми, вул. Іллінська 7-а, відбудеться круглий стіл «Досить кошмарити бізнес, або перевірки по-новому», початок об 11 – 00.

Розпорядження Кабінету міністрів України від 05.09.2018 р. № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» поставило український бізнес перед новою загрозою виживання чи зникнення.

Учасники дискусії мають намір шукати відповідь на питання:

Чи допоможуть насправді вивести з тіні найману працю анонсовані Кабміном перевірки?

Чи навпаки загонять у тінь й тих законослухняних підприємців,що намагаються працювати в правовому полі?

Чому влада країни вперто не хоче розуміти, що економіку країни може врятувати лише розвиток українського бізнесу, підприємницька ініціатива?


До участі в дискусії запрошені представники органів, що наділені повноваженнями щодо проведення контролю та перевірок підприємців: управлінь Держпраці м.Суми та Сумської області, податкової служби, спеціалісти відділу підприємництва департаменту Ресурсних платежів Сумської міської Ради, представники бізнесу.

У зверненні до Голови Верховної Ради України та голів парламентських груп та фракцій, 30 вересня 2018 р., Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області, представники Коаліції МСБ Сумської області закликали владу щодо негайних дій, направлених на порятунок малого та середнього бізнесу України.

 

 Звернення

 

Звернення від підприємців Сумщини:

“У зв’язку з діями, анонсованими Прем’єр-Міністром України Гройсманом В.Б., на виконання розпорядження № 649-р від 05.09.2018 р. “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин в сфері зайнятості населення”, звертаємось до Вас з проханням\вимогою про невідкладний розгляд законопроектів:

№ 5711 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення законодавства про працю”,

№ 6489 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення” та

№ 7326 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій посадових осіб суб’єктів владних повноважень при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

На даний час малий та середній бізнес, як ніколи, потребує підтримки законодавчої гілки влади, бо, завдяки недалекоглядним та непрофесійним рішенням Кабінету Міністрів підприємництво України й надалі буде скорочуватись та заходити в тінь, а це, в свою чергу, прямо негативно впливатиме на економічний розвиток країни. За останні два роки кількість підприємців скорочується, тіньова зайнятість зростає саме тому, що законодавство про працю поставило вимоги, які дрібні підприємці та підприємства просто невзмозі виконати. Для виходу бізнесу з тіні потрібні зрозумілі та гідні умови, що спонукали би працювати відкрито, а не ховатись”.

Приєднуйтесь!

Контактна особа: Іченська Світлана, тел. 066 2482184.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.