Ловись рибка велика й маленька: аквакультурний бізнес Максима Неудачина

0

Молодий підприємець Максим Неудачин відкрив свій бізнес у 2018 році за допомогою служби зайнятості.

 

Відвідавши семінари з основ ведення бізнесу та отримавши безліч корисної інформації від фахівців на базі Волноваського районного центру зайнятості, чоловік одразу зацікавився можливістю відкриття власної справи.

 

Вагомими аргументами для прийняття рішення займатись власною справою стали можливість повної реалізації свого потенціалу та самостійне планування свого майбутнього.

 

За направленням центру зайнятості, Максим Олександрович безкоштовно, за дистанційною формою навчання, пройшов курси підвищення кваліфікації за напрямком “Організація підприємницької діяльності” від лекторів Донецького національного університету імені Василя Cтуса. Чоловік розробив та захистив бізнес-план за темою “Прісноводне рибництво (аквакультура)”, в якому висвітлив основні аспекти своєї майбутньої діяльності.

 

Сьогодні мешканець с. Мирне займається розведенням риби у с.Новоселівка Волноваського району. Такий вид діяльності і навіть місце організації бізнесу залишились парубку від батька, який багато років вирощував там рибу та доглядав ставок. На кошти одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю та заощаджені кошти взяв мальків та корм, адже вже давно планував вирощувати таку рибу, як товстолоб, короп, білий амур та карась.

 

Максим Неудачин впевнений, що для успішного розвитку бізнесу потрібно вміти долати перешкоди та труднощі, спокійно та витримано до них ставитися і наполегливо працювати над їх вирішенням. Знайти незайняті ринкові «ніші», де можна одержувати хороші прибутки та завжди вірити в успіх власної справи.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.