«KramatorskInvest-2018» – всеукраїнський економічний форум (21-23.09.2018р.)

0

Картинки по запросу «KramatorskInvest-2018»21-23 вересня року в Краматорську в рамках святкування 150-річчя міста вперше відбудеться всеукраїнський економічний форум «KramatorskInvest-2018». На порядку денному заходу  – обговорення потенціалу промислових міст як драйверів економіки України, та визначення подальших шляхів розвитку промислових регіонів.

Організатор форуму – Краматорська міська рада.

Головна ідея форуму – показати Краматорськ та Донецьку область як територію розвитку та нових можливостей. Другий день роботи форуму буде присвячений темі партнерства влади та бізнесу. Під час панельних дискусій обговорюватимуться питання співпраці органів місцевої влади із соціально-орієнтованими підприємствами, підприємствами різних форм власності, міжнародними організаціями та фондами, питання розвитку інфраструктури, в тому числі – фінансової, роботи з освітнім потенціалом та перспектив для молодих спеціалістів.

У роботі  форуму «KramatorskInvest-2018»  візьме участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Захід проводиться за підтримки Асоціації міст України. Під час Форуму будуть презентовані кращі практики щодо підтримки підприємництва та залучення інвестицій пілотних міст проекту “Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, який реалізує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад за підтримки МЗС Норвегії.

«KramatorskInvest-2018» має стати платформою для діалогу, обміну досвідом та кращими практиками, взаємодопомоги та дієвої підтримки, що стане відчутним імпульсом розвитку промислового міста та індустріального регіону.

За додатковою інформацією та для акредитації ЗМІ звертайтеся до Організаційного комітету форуму: ел.пошта кramatorsk.invest@gmail.com, тел. 066 810 42 79

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.