Конкурс «Папа для України»

0

logoВ рамках Акції «Папа для України» Технічний Комітет Акції разом з Cor Unum розробили форми та рекомендації для подання неприбутковими організаціями (!) проектів на фінансування заходів щодо допомоги, підтримки та відновлення людей, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України.

В залежності від загальної суми бюджету проектної заявки, проект необхідно подавати або за Конкурсом великих грантів (від 20 000 до 250 000 Євро), або за Конкурсом малих грантів до 20 000 Євро.

Перший етап прийому заявок на фінансування проектів триває з 08.09. по 31.10.2016 р. 

Звертаємо вашу увагу, що згідно побажань Святішого Отця першочергово Комітет розглядатиме проекти, подані парафіями та неприбутковими організаціями з регіонів, де зареєстрована найбільша кількість переселенців (Донецька, Луганська, Харківська, Дніпровська, Запорізька області та м. Київ).

Вся необхідна інформація щодо подання Заявок неприбутковими організаціями міститься за посиланнями нижче, в документах «Пам’ятка для Заявників» для кожного виду Конкурсу:

Конкурс великих грантів (від 20 000 до 250 000 Євро)

Конкурс малих грантів (до 20 000 Євро)

Якщо після ознайомлення з документами (Пам’ятка для Конкурсу, Форма Заявки, Форма бюджету для Конкурсу та Форма Плану реалізації проекту для Конкурсу), у Вас виникають питання щодо їх заповнення, просимо звертатися до Технічного комітету для консультацій.

 

Увага! Технічний комітет приймає заявки на Конкурс великих та малих грантів від неприбуткових організацій, парафій, які працюють з цільовими аудиторіями Акції.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ”Pope for Ukraine”

ВІДЕО-ОГЛЯД

 

Джерело

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.