Конференція, організована Територіальним відділенням Асоціації платників податків України в Тернопільській області

0

14 березня 2019 року у Тернополі відбулася Конференція, організована Територіальним відділенням Асоціації платників податків України в Тернопільській області.

 

В ході Конференції було презентовано ТОП10 українського бізнесу, сформовані Національною бізнес-коаліцією.

 

У своєму виступі Президент ВГО АППУ, учасник Національної бізнес-коаліції Грігол Катамадзе зазначив:

 

«Нині гарячий передвиборчий період, коли кожен кандидат у президенти прагне проявити себе якнайкраще. Ми, представники українського бізнесу, даємо їм таку можливість. Раз і назавжди прийняти зрозумілі правила гри для бізнесу, дати потужний поштовх для його розвитку, який, своєю чергою, швидко налаштує на правильні рейки всю економіку держави.

 

В середині лютого Національна бізнес-коаліція, яка об’єднує 73 бізнес-асоціації, близько 35 тис підприємств, презентувала кандидатам на посаду президента ТОП-10 пріоритетів для економічного зростання, спрямованих на покращення бізнес-клімату в країні, детінізацію та зростання економіки, створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу.

 

Грігол Катамадзе зауважив: «Сьогодні ми говоримо і про корупцію, і про тиск на бізнес, і про реформування ДФС, все це відноситься до ключових документів – до чинного Податкового та Митного Кодексу України, які є джерелом корупції, контрабанди, податкового навантаження на фонд оплати праці та інше. Я впевнений, що об’єднання або роз’єднання ДФС нічого не змінить. Прийдуть нові фахівці і знову будуть керуватися документами, які передбачають значну дискрецію, не прозорі правила гри тощо.

 

 

Весь процес обговорення законодавчих змін останніми роками переконав нас у правильності рішення щодо необхідності прийняття нового єдиного системного документа Податкового Кодексу Розвитку. Ми переконані в тому, що лібералізація податкового законодавства, де буде податок на виведений капітал і одноразове нульове декларування, дасть можливість вивести економіку України з «тіні»».

 

До речі, я вважаю, що кожен пункт ТОП-10 – це не просто красиві декларації, а механізми, перевірені практикою та досвідом інших країн.

Це працює! І ці пріоритети – як 10 заповідей для бізнесу, які допоможуть здійснити стрімкий прорив в українській економіці.

 

Я вірю, що одним з головних пріоритетів нового складу Верховної Ради, який прийде восени після виборів, стане ухвалення саме Податкового і Митного кодексів. Сподіваюся, політики нас почують”.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.