Конференція «Франчайзингові технології на службі бізнесу» (05.12.2018)

0

e4businessВи власник підприємства? Керівник чи управлінець? Бажаєте масштабувати власний бізнес? Тоді запрошуємо до участі в конференції «ФРАНЧАЙЗИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НА СЛУЖБІ БІЗНЕСУ», що проходитиме в Миколаєві 05 грудня 2018 року (9.30 -17.00) в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Місце проведення: м.Миколаїв, Дейлі Спорт, вул.Спортивна, 2

 

Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв.

 

На конференції обговорюватимемо питання створення франшизи, як однієї з найефективніших моделей розвитку власного успішного бізнесу; ознайомимо всіх зацікавлених осіб з техніками, технологіями та можливостями, які створюють франчайзингові технології в Україні та в усьому світі; розберемо унікальні підходи до тиражування бізнесу, розглянемо юридичний та економічний базис франчайзингу, оцінку готовності, упаковку франшизи, просування та продаж.

 

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду ознайомитися з найкращими українськими та міжнародними практиками розробки франшизи, зустрітися з провідними експертами з франчайзингу, що мають унікальний досвід в розробці, продажу та розвитку франчайзингових мереж.

 

Участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

 

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

 

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.