kmbs meeting point із Лесею Хоменко: Мистецтво та бізнес

0

Зустріч керівників та лідерів бізнес-об’єднань малого і середнього бізнесу із Лесею Хоменко для обговорення теми «Мистецтво та бізнес».

Леся Хоменко – українська художниця. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури України, після цього була резиденткою Центру сучасного мистецтва при Києво-Могилянській Академії та Лейпцизькій міжнародній програмі з мистецтва. Хоменко є співзасновницею і учасницею художньої групи Р.Е.П. і кураторської асоціації «Худрада». Двічі номінувалася на отримання Премії PinchukArtCentre та на премію Future Generation Art Prize. А в 2016 році була фіналісткою Художньої премії ім. Казимира Малевича, де отримала спеціальну відзнаку «Проривний концепт» від Києво-Могилянською бізнес-школи.

kmbs meeting point – важлива частина інноваційної навчальної програми “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств” для керівників і лідерів бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств, яка проводиться Києво-Могилянською бізнес-школою у співпраці з Програмою розвитку ООН та за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Це серія зустрічей з провідними представниками держави, бізнесу та культури – власниками, чиновниками, митцями, філософами – мета яких розширити світоглядні горизонти сучасного управлінця.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.