Історія успіху: як демобілізований учасник АТО відкрив у Волновасі власну справу

0

У 2018 році у центрі розвитку підприємництва Волноваського районного центру зайнятості захистив свою бізнес – ідею майбутній підприємець – Євген Вертель.

 

Після військової служби він мріяв відкрити мобільний ресторанчик на колесах, де готуватимуть: хот-доги, сендвічі, бургери, мафіни та багато інших смаколиків.

 

За допомогою служби зайнятості він пройшов навчання за напрямком “Фахівець з ефективності підприємництва” у Маріуполі, успішно захистив бізнес – план та втілив свою мрію у життя!

 

Після отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, чоловік придбав торговельний причіп та обладнання. Тепер він власноруч готує фаст-фуд та різноманітні напої. Ще в липні хлопець готував американські та французькі хот-доги, каву та чай. Наразі підприємець розширив асортимент. В продажу з’явились хот-доги в лаваші, пончики, морозиво, поп-корн, бургери. Також в його асортименті є понад десять різновидів чаю та кави.

“Варити смачну каву мене навчили хлопці з Західної України в армії. Саме там я полюбив цей напій. Також я дивився відео-уроки в інтернеті, читав багато літератури, спілкувався з досвідченими бариста”, – розповів Євген.

Євген Вертель переконаний, що для ініціативних та підприємливих людей тимчасове безробіття – це період пошуку шляху до самовдосконалення. Звичайно, підприємництво – непроста справа, але водночас, це – реальний шанс реалізувати свої можливості та досягти власного добробуту.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.