Хто плекає цінності сім’ї на Житомирщині?

0

ЖитомирМама230-31 жовтня 2018 року у м. Житомир, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів тренінг зі «Стратегічного планування»  для 15 представників 4-х осередків громадської організації «Я мама» за підтримки ІСАР-Єднання.

 

В ході занять було опрацьовано підходи до роботи з Клієнтами і Бенефіціантами, визначено лінійку головних продуктів, Місію («Плекаємо цінності сім’ї, материнства дитинства») та Візію на 5 наступних років, поставили досяжні Мети, розглянули організаційну структуру,  проаналізували та спланували організаційний розвиток (Стратегічний зріз, SWOT – аналіз, Силове поле), оцінили зовнішні та внутрішні ризики, побачити можливості для сталого розвитку та фінансової життєздатності організації.

 

Від так, щонайменше у 4-х громадах Житомирської області, де діють осередки ГО «Я мама» активістки проводитимуть заходи зміцнення родин, допомоги неповним сім’ям, жінкам, які ведуть домогосподарства та дітям, що потребують допомоги і підтримки.

 

Надалі, Р. Краплич надасть додаткові консультації з оформлення стратегічного плану ГО «Я мама». А також проведе додаткові навчання для сімей і членів протягом листопада-грудня 2018 року.

 

ЖитомирМама ЖитомирМама1

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.