Грант Creative Twinning: розвиток культурного сектору

0

Рисунок1Ваша організація, компанія чи неурядова організація активно працюють у творчому або культурному секторі? Ваша культурна діяльність, спрямована на сприяння соціальній єдності у регіонах, що межують з Європейським Союзом? Якщо так, то ви можете отримати грант Creative Twinning на 2018-2020 рр.

Культурні свободи в прикордонних регіонах ЄС знаходяться під сильним тиском. Така ситуація компрометує відносини між Європейським Союзом та її сусідами та призводить до ізоляції художників чи інших творчих осіб. Участь у різноманітних культурних заходах також стає дедалі складнішою в цих сферах, особливо в країнах, де існує велика кількість біженців та мігрантів.

Creative Twinning – це схема субсидій, яка сприяє розвитку культурних заходів у регіонах, що межують з ЄС. Ці заходи зміцнюють взаємні зв’язки, підвищують довіру та покращують зв’язок між залученими країнами.

Творчі проекти Twinning сприяють:

  • більш енергійному місцевому культурному сектору, який може сприяти соціальним інноваціям;
  • більшій участі молоді в культурних заходах;
  • безпечному, більш стійкому міському середовищу життя;
  • збереженню місцевої культурної спадщини.

Молоді люди віком від 15 до 24 років у країнах, що межують з ЄС, є цільовою групою цих культурних заходів, пов’язаних з візуальним мистецтвом, фільмами та літературою.

Також відкрита подача заявок на грант із проектами, що стосуються міжгалузевих арт-форм, культурної спадщини та секторів проектування (архітектура, креативний дизайн та нові медіа).

Критерії

Ключовим компонентом творчих проектів Twinning є співпраця, оскільки ця програма зосереджена на підвищенні довіри та покращенні комунікації між Нідерландами та сусідніми країнами ЄС. Дізнайтеся більше про критерії співпраці.

Проект повинен бути спрямований на країни, що межують з Європейським Союзом.

 Бюджет

Кожен проект може подати заявку на отримання гранту від € 600 000 до € 1 400 000. Від 4 до 8 проектів отримають грант за схемою Creative Twinning.

Передумови

Через творчу схему Twinning, уряд субсидує культурну діяльність у прикордонних регіонах ЄС. Такі заходи повинні підвищити стабільність у цих країнах і сприяти розквіту культурного сектора з більш широким соціальним значенням. Твіннінг спрямована на об’єднання людей з різним культурним фоном.

Система субсидій Creative Twinning була створена Міністерством закордонних справ. Дізнайтеся більше про Креативну політику Twinning, як опубліковано в офіційному урядовому бюлетені (Staatscourant)

Повний опис грантової програми.

Джерело інформації: https://english.rvo.nl/subsidies-programmes/creative-twinning

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.