Голосуй за майбутнє бізнесу Чернігівщини

0

Abstract Double exposure of Business man touching an imaginary sЗапрошуємо представників бізнес-спільноти Чернігівщини віддати свій голос за найбільш важливі напрями підтримки, яких потребує бізнес у області та у містах Чернігів та Ніжин.

 

 

Напрями, які наберуть найбільшу кількість голосів, стануть довгостроковими пріоритетами обласної та місцевої влади в сфері підтримки бізнесу, ляжуть в основу розробки відповідних проектів та програм.

 

 

Анкети для голосування:

 

Для підприємців Чернігівської області (окрім м. Чернігів та м. Ніжин)

 

Для підприємців м. Чернігів

 

Для підприємців м. Ніжин

 

Звертаємо вашу увагу на те, що всі анкети є анонімними та доступними тільки до 12 березня 2018 року!

 

Довідково:

Це другий етап опитування, який проводиться Чернігівською ОДА, Чернігівською та Ніжинською міськими радами спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи «Підтримка ЄС України у відновленні її економіки» (EU4Busines), що фінансується коштом Європейського Союзу.

 

 

Запропоновані у анкетах напрями сформульовані робочими групами області та міст із врахуванням результатів першого етапу опитування, який проводився з 5 по 9 лютого цього року та мав своєю метою виявлення сильних, слабких сторін бізнесу, а також можливостей та загроз для його розвитку.

 

 

Із результатами першого етапу опитування можна ознайомитись за посиланням

 

 

Про Програму FORBIZ 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.