Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

0

GARAGE-IDEAРозриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на Garage Idea!

 

КОЛИ І ДЕ?

Чернігів – 15 червня

Кропивницький – 19 червня

Черкаси – 20 червня

Херсон – 21 червня

Кривий Ріг – 22 червня

Запоріжжя – 23 червня

Луцьк – 27 червня

Чернівці – 3 липня

Рівне – 5 липня

Житомир – 10 липня

Тернопіль – 12 липня

 

СКІЛЬКИ КОШТУЄ?

Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

 

КОГО МИ ЗАПРОШУЄМО?

–  соціальних стартаперів;

– власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;

– представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;

– активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;

  • студентів, які думають про власну справу.

 

ЯК ПОТРАПИТИ НА GARAGE IDEA?

Заповнити анкету, яка міститься у розділі “Квитки” або в анонсі кожної фейсбук-події на сторінці “Соціальне підприємництво”.

З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих для кожного заходу. Напередодні події ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі була переконливою.
 

ЩО РОБИТИМЕМО 4 ГОДИНИ НА GARAGE IDEA?

  1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
  2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють мешканців міст України.
  3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
  4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
  5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

 

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea: Український форум благодійників, компанія Civitta, Фонд “Професійний розвиток Запоріжжя”, “Фонд “Професійний розвиток Харкова”, “Фонд “Професійний розвиток” (Кривий Ріг).

 

Проект втілюється у співпраці з: Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, “Міжнародним благодійним фондом “Імпакт Хаб Одеса”, креативним простором «Часопис», громадською організацією SILab Ukraine, Школою соціальної роботи НаУКМА та Інститутом лідерства та управління УКУ.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.