Форум підприємців «Як припинити відтік кадрів і створити команду мрії» ( 5-6.10.2018 Рівне)

0

5 -6 жовтня у Рівному відбудеться Форум підприємців на тему «Як припинити відтік кадрів і створити команду мрії». Організатор події – рівненський Центр сприяння бізнесу. Ідея проведення форуму виникла внаслідок значного відтоку кваліфікованих кадрів за межі країни і кадрового голоду, з яким зіткнувся український бізнес.

До участі у Форумі запрошуються власники бізнесу, управлінці організацій усіх форм власності, HR – директори з усієї України.

Форум пройде у форматі інтелектуальної гри. Інтелектуальна гра організується за спеціальною методологією, що дозволяє учасникам максимально розкрити власні інтелектуальні потенціали і об’єднати їх для вирішення найскладніших проблем.

Гру проведе команда школи управління «Єдність» – ведучий і ігротехніки. В активі школи – десятки ігор, проведених у різних містах України.

Досвід команди показує, що інтелектуальні ігри значно пришвидшують мислення, внаслідок чого виникають потужні і точні рішення існуючих проблем. Після гри учасники довго зберігають здатність долати неординарні ситуації як в роботі, так і в інших сферах життя. Ігри мають потужну інтегруючу дію, дозволяють групі розрізнених людей домовитися по існуючих протиріччях, узгодити інтереси і перейти до спільної проектної діяльності. Часто внаслідок інтелектуальної гри утворюються нові спільноти, об’єднання, клуби. Елементи ігропрактики з успіхом застосовуються в якості управлінського інструментарію лідерами у власних організаціях.

Ведучий гри: Анатолій Жуковський. Успішний бізнесмен, тренер, експерт у створенні і розвитку організацій, автор системи управління “Єдність”, засновник холдингу “Імбекс” (>300 працюючих), меценат.

Детальніше про форум і умови участі у ньому – читайте на сайті.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.