Форум “Бізнес кейс стаді.Власники для власників” (26.09.2018р.)

0

Теорія, підкріплена практикою – запам’ятовується найкраще! На форумі Ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні завдання, що допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найбільш ефективні рішення для Вашого бізнесу. Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів Ви зможете генерувати цікаві ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки.

Захід організовується Центрами  підтримки бізнесу, основаними на базі Клубу Ділових Людей Україна, Київської торгово-промислової палати, Вінницького клубу ділових людей за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Якщо Ви хочете, щоб бізнес-задачу Вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму або зверніться до менеджера заходу.

26 вересня 2018, 9:30-17:30
м. Київ, пр. Перемоги, 84, Nivki-hall

Для кого форум: Власники та керівники малого / середнього бізнесу.

Що Ви отримаєте:

  • Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом з вирішення проблемних питань.
  • Отримаєте інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
  • Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

Умови участь у форумі: безкоштовно  для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Для учасників буде забезпечено роздаткові матеріали, кава-перерви та обід.

Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Посилання на сторінку заходу

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.