Фандрейзинг для ВПО

0

Бердичів2Протягом жовтня 2018 року, за методою із використанням методики та досвіду Фундації імені князів-благоійників Острозьких Руслан Краплич провів 9 тренінгів для понад 180 вимушено переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих гроад з фандрейзингу (у Новомосковську, Тернівці, Бердичеві, Луцьку, Турійську, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Дрогобичі), разом із психіатром Віталієм Плохіх, який додав до курсу свої блоки, присвячені професійному вигоранню, організовані Фондом громади Житомира за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

 

Учасники оволоділи 7 правилами фандрейзингу, 5 мотивами благодійництва, 30 інструментами фандрейзингу, а також алгоритмом протидії професійному вигоранню, що дозволить ВПО та представникам місцевих громад залучати ресурси для виконання проектів допомоги людям у потребі.

 

Додатково ініціативні групи громад отримали від Р. Кралича консультації з проектування. Й отримали запрошення пройти додаткові дистанційні курси Академії  фандрейзингу.

 

Бердичів1 Бердичів

 

Протягом листопада Р. Краплич проведе аналогічні навчання у Донецькій та Полтавській областях.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.