Дослідження «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?

0

YAkoyu-maye-buty-poДослідження було підготовлено на замовлення проекту “Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС , фінансованого Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» .

 

Навчання у дорослому віці, набуття нових знань, вмінь, компетенції – є суттєво важливою складовою у системі навчання протягом життя, адже це впливає на конкурентоспроможність особистості, шанси на її працевлаштування, захист її соціальних прав і громадянських свобод. Аналітична доповідь ставить за мету описати проблемні питання та запропонувати варіанти створення та розбудови політики освіти та навчання дорослих в Україні.

 

Повний текст тут

 

Звіт практичного семінару «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4» , Київ, 24.09.2018.  

 

Детальніше 

 

Бріф заходу 24/09/18 українською 

 

Відео заходу  24/09/18 

 

Аналітичний звіт «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?» – К.: Проект “Громадська синергія” , 2018. – 52с.

Автори: Колишко Родіон, ГО «Інститут професійних кваліфікацій»; Лазоренко Олена, ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ІФ НАНУ.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.