Для чого науковцям проекти, донори, гранти?

0

25-26 травня 2019 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів тренінг «Проекти та гранти: погляд донорів» для 23 науковців (кандидатів і докторів наук) Житомирського Державного Університету ім. Івана Франка.

 

Науковці розібралися у тонкощах формулювання розділів проекту. Орієнтуючись на те, як їх сприйматимуть експерти з розгляду проектів.

 

Виконуючи практичні завдання учасники корегували стиль письма із патетично-наукового на прості речення, що відображають сенс дій.

 

Тренер  повідомляв учасникам, які із запропонованих ними, проектних пропозицій, будуть цікаві донорам.

 

Важливо, щоб кожна з пропозицій, яку ми адресуємо донорам і програм міжнародної технічної допомоги для України, містила пояснення інновацій, які пропонуються авторами проекту для вирішення суспільних, економічних або екологічних проблем.

 

Тренінг з проектування є першим кроком для створення в Університеті системи фандрейзингу. Яка допоможе залучати ресурси на наукову роботу, запровадження інновацій у систему освіти дорослих, суспільну активність у місті й регіоні, пожвавить міжнародну співпрацю та забезпечить підтримку талановитим студентам і викладачам.

 

Супровід фандрейзингової діяльності Університету здійснюватиме, за дорученням Фундації Острозьких, Руслан Краплич. Який має понад 25-річний досвід залучення ресурсів для неприбуткових організацій, у тому числі вишів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.