Чи можливий фандрейзинг без комунікації? В Дубно навчались майбутні медики

0

КомунДубно228 березня 2018 року у Дубенському медичному коледжі за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів вдля 50 студентів і викладачів із Дубна (Рівненська область) та Кременця (Тернопільська область), підтриманих Корпусом Миру США.

 

 

У ході занять учасники розібралися у поняттях: «Комунікація», «Імідж», «Громадські зв’язки». Опрацювали 5 елементів стенфордської моделі комунікації, щоб використати її інструменти у залученні ресурсів для 4-х проектів, які виконають студенти-волонтери медичних коледжів Дубна та Кременця. Обговорили правила ефективних переговорів і попрактикували їх використання для залучення ресурсів.

 

 

Курс комунікації є продовженням розпочатих на початку місяця навчань з фандрейзингу. Тому за його результатами волонтерські групи студентів і викладачів медичних коледжів складуть план фандрейзингу, і до кінця навчального року залучать ресурси, необхідні для впровадження прогресивних задумів. Та виконають свої проекти, забезпечуючи комунікацію з групами впливу доступними каналами інформування.

 

 

Надалі Руслан Краплич та Фундація імені князів-благодійників Острозьких здійснюватимуть додатковий консультаційний супровід у проведенні локальних інформаційно-фандрейзингових кампаній у Дубно та Кременці, які виконуватимуться волонтерами, що навчаються і працюють у медичних коледжах цих міст.

 

КомунДубно1 КомунДубно

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.