Чого досягне Рада Соціального Партнерства?

0

ОдесаРСІ2-3 листопада 2018 року у м. Одесі, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів тренінг зі «Стратегічного планування»  для 20 представників громадської спілки «Рада соціального інвестування» та запрошених Радою представників Міжнародної Асоціації «Євростратегія», Громадського Руху «Соціальна єдність», Гуманітарного Фонду «Єдність громади», Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ) та  Молодіжної ради при Одеському міському голові в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства. МАРКЕТПЛЕЙС» за підтримки ІСАР-Єднання.

 

В ході занять було опрацьовано підходи до роботи з Клієнтами і Бенефіціантами, визначено лінійку головних продуктів, цінності, Місію та Візію, розглянуто організаційну структуру Ради соціального інвестування та інших присутніх організацій, нові інструменти для аналізу та планування організаційного розвитку (Стратегічний зріз, SWOT – аналіз, Силове поле), вдалося оцінити зовнішні та внутрішні ризики розглянувши конкретні приклади, а головне, побачити можливості для сталого розвитку та фінансової життєздатності організацій.

 

Очікується, що головним досягненням Ради Соціального Інвестування стане створення й запуск нового електронного краутфандингового майданчика, що залучатиме ресурси для проектів українських неприбуткових організацій зі 190 країн Світу.

 

Наступний крок – розроблена «Дорожня карта» організаційного розвитку Ради Соціального Інвестування, котра буде вироблена протягом 2-х наступних тижнів, в продовж яких Р. Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткові консультації.

 

ОдесаРСІ1 ОдесаРСІ2

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.