Бізнесу пообіцяли своєчасне відшкодування ПДВ

0

derzhavna-fiskalna-sluzhbaПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній фіскальній службі (ДФС) забезпечити своєчасне відшкодування бізнесові податку на додану вартість (ПДВ), а також усунути порушення у діяльності податкової інспекції, попередивши очільника ДФС Романа Насірова про персональну відповідальність. Про це йдеться у протоколі за результатами зустрічі прем’єра з представниками Ради бізнес-омбудсмена, оприлюдненому на сторінці Ради омбудсмена у Facebook.

 

“За результатами обговорення під час зустрічі: … ДФС вжити заходів для забезпечення своєчасного відшкодування податку на додану вартість у хронологічному порядку відповідно до реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування… Звернути увагу голови ДФС Насірова Р.М. на персональну відповідальність за ефективне врегулювання у рамках компетенції проблемних питань, які обговорювалися на зустрічі”, – йдеться у протоколі.

 

Також прем’єр доручив ДФС забезпечити неухильне дотримання законодавства під час приймання звітності електронною податковою і не допустити блокування реєстрації податкових накладних.

 

Крім того, органи ДФС у тижневий термін мають перевірити виконання митницями рішень судів про повернення митних платежів в результаті скасування рішень, на підставі яких вони стягувалися. При цьому податкова також має перевірити діяльність службових осіб Київської митниці та Київської міської митниці за фактом скарг бізнесу і за результатами перевірок вжити відповідних до законодавства заходів.

 

За словами бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети, Державна фіскальна служба має розв’язати всі проблеми, пов’язані з відшкодуванням податку на додану вартість, протягом місяця.

 

Раніше голова уряду Володимир Гройсман повідомив, що Державна фіскальна служба є чемпіоном за кількістю скарг з боку бізнесу на працю органів влади в Україні. При цьому прем’єр-міністр закликав представників ділових кіл не просто повідомляти про факти недобросовісної праці, а й пропонувати рішення, які б допомогли усунути наявні проблеми.

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.