Бізнес запрошують до діалогу щодо вдосконалення технічного регулювання (10.10.2018)

0

на анонс10 жовтня 2018 р. представників комерційного сектору запрошують долучитися до «Діалогу з бізнесом», який відбудеться у Києві під час Міжнародного форуму «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Організатори: Департамент технічного регулювання Мінекономрозвитку спільно із ДП “Укрметртестстандарт” за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час заходу підприємці матимуть можливість поставити питання у сфері стандартизації, технічного регулювання та метрології, що перешкоджають їх ефективній господарській діяльності, відповідальним від органів державної влади особам.

ДЕТАЛІ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Через обмежену кількість місць та задля залучення максимальної кількості підприємців з регіонів України, участь у заході буде можливою в онлайн режимі, про що буде повідомлено додатково.

Підприємці також запрошуються до заповнення короткої анкети, що дозволить визначити найбільш поширені проблеми у цій сфері та розглянути їх вже під час проведення Міжнародного форуму.

ПРОЙТИ АНКЕТУВАННЯ

Слідкувати за інформацією про перебіг підготовки до Міжнародного форуму, а також ставити свої запитання можна і на сторінках у соціальних медіа: Facebook та Twitter.

Контактна особа: Тетяна Мельниченко, info@techreg.in.ua, +38 044 596 68 18

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.