Біржа праці ОТГ запрошує на інтернет-портал

0

Біржа праці об’єднаних територіальних громад відкрита для користувачів – шукачів роботи та роботодавців!

 

Заходьте на сайт та реєструйтесь у Персональному кабінеті.

 

В розділі «Вакансії» вже представлено перші оголошення від роботодавців – можливо, там є робота саме для Вас!

На сайті підібрана інформація з питань профорієнтації, навчання, можливості щодо відкриття нового бізнесу членами громад і громадами, корисні посилання на важливі для ОТГ матеріали.

Взаємодія об’єднаних громад задля рішення спільних завдань сприятиме працевлаштуванню людей і пошуку нових проектів, які, своєю чергою, стимулюватимуть створенню нових робочих місць.

 

На Біржі також відкрито розділ Проекти для ОТГ, де громади можуть викладати свої запити на необхідні проекти, а фахівці – пропонувати проекти для громад та проекти взаємодії.

 

Громади мають попит на різноманітні проекти визначених місцевими стратегіями розвитку – або матимуть його обов’язково. В Україні є чимало розробників таких проектів – одні з ідей вже успішно втілені у громадах, інші – чекають на реалізацію, треті – ще будуть створені – як відповідь на запит ОТГ. На порталі є можливість для знайомства замовників і авторів, аби разом вони досягли бажаного результату.

На сторінці “Консультації і навчання” можна знайти корисну інформацію про навчання, курси, тренінги, програми, які допоможуть підвищити освітній рівень, кваліфікацію, зорієнтуватися в численних заходах, які пропонують для ОТГ різноманітні державні та донорські проекти.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.