Академія бізнес-об’єднання

banner_SME_BMO

Академія бізнес-об’єднання (Академія БО) – це каталог освітніх матеріалів для керівників, лідерів, фахівців та активістів членських бізнес-об’єднань малого й середнього бізнесу, а також для всіх, хто цікавиться питаннями розвитку сектору МСБ в Україні та прагне реальних змін.

Членські бізнес-об’єднання – це об’єднання підприємців (торгово-промислові палати, бізнес асоціації, бізнес клуби, клуби роботодавців, тощо), які управляються своїми членами (учасниками) і не мають на меті одержання прибутку. Цілі їх діяльності – захист прав і законних інтересів, пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, ефективні комунікації з державними органами щодо створення сприятливих умов для бізнесу в Україні, забезпечення доступу до консультацій та інших професійних послуг

Тут ви знайдете посібники, відео-курси, записи практичних занять та лекцій від провідних українських експертів, викладачів бізнес-шкіл, практиків із бізнесу. Це ексклюзивні матеріали, які було розроблено в рамках реалізації проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» з урахуванням специфіки діяльності членських бізнес-об’єднань в Україні. Навчальні матеріали містять безліч ідей, інструментів та покрокових інструкцій, які легко застосувати на практиці для розвитку вашої організації.

Тематика навчальних матеріалів

 

Про проект «Зміцнення бізнес-обєднань малих і середніх підприємств»

About_Project (2)

 

 

 

 

 

Швейцарське бюро співробітництва в Україні. У 1997 році Швейцарія та Україна уклали двосторонню угоду щодо технічної співпраці, в рамках якої в Києві було відкрито Швейцарське бюро співробітництва для координації та підтримки програм в Україні. Швейцарське бюро співробітництва в Україні діє від імені трьох державних організацій – Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Відділу безпеки людини (HSD), які входять до складу Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії, та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), який є частиною Федерального Департаменту Швейцарії з економічних питань. Швейцарська програма співробітництва в Україні на 2015 – 2018 рр. спрямована на підтримку чотирьох основних напрямків: сталий економічний розвиток, стале використання енергоресурсів та міський розвиток, врядування та відновлення миру, а також здоров’я. Окрім того, Швейцарська Конфедерація надає гуманітарну допомогу в регіони та цільовим групам, які постраждали від конфлікту на сході України. Підтримка гендерної рівності та належного врядування залишаються важливими наскрізними темами стратегії співробітництва і доповнені чутливим до конфліктів підходом в управлінні програмою. Річний бюджет Швейцарської програми співробітництва в Україні сягає 25 мільйонів швейцарських франків.

Деталі на сайті

Програма розвитку ООН є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства та допомагає країнам розбудовувати спроможність протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, спрямоване на покращення життя кожної людини. Організація працює у 170 країнах та пропонує рішення та глобальне бачення з урахуванням специфіки місцевого розвитку з метою розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. ПРООН працює над подоланням бідності, нерівності та соціальної ізоляції та виступає на захист прав людини та розширення прав і можливостей жінок та представників вразливих груп.

Деталі на сайті