Команда проекту

19 січня 2017 року Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) передав веб-ресурс «Національна платформа МСБ» Коаліції українських бізнес-об’єднань у складі:

▪ Агенція Місцевого Економічного Розвитку м. Бурштина

▪ Громадська спілка «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ)

▪ Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна»

▪ Громадська організація «Громадський центр «Еталон»

▪ Громадська організація «Молодь та підприємництво»

▪ Громадська організація «Центр громадської експертизи»

▪ Благодійна організація Фундація Імені Князів-Благодійників Острозьких

 

Знайомтеся з нашою Командою!

1Леся Аронець – Голова правління Громадського центру «Еталон» м. Івано-Франківськ 

Директор Державного підприємства «Івано-Франківський обласний центр праці»; Голова постійного комітету з питань електронного врядування, комунікації та діяльності ЗМІ при Громадській раді Івано-Франківської ОДА (з лютого 2014р)

Незалежний експерт – консультант з питань психології бізнесу та започаткування власної справи, Тренер для тренерів по програмі SBCC (з питань ефективне лідерство, ділова активність, основи підприємницької діяльності); координаторка 16 міжнародних проектів з питань соціально–економічного розвитку регіону, молодіжного підприємництва, електронного урядування та надання адміністративних послуг.

Освіта та підвищення кваліфікації: Івано-Франківський педагогічний інститут, факультет фізики і математики (1978-2003р); Інститут післядипломної освіти, Інститут менеджменту і економіки – 2 курси – перекваліфікація вчителів економіки (1993-994р); Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, факультет перепідготовки кадрів – практична психологія (2002-2004 р).

Випускниця програми CIPE «Розвиток потенціалу Бізнес асоціацій в України» (2012 -2013 рік). Випускник програми «Ми розвиваємо електронне урядування» Національна Академія державного управління при президентові України (2013 рік).

Авторка та упорядник 12 навчальних посібників серії «Молодь і підприємництво», в рамках публікацій МГЦ «Еталон».
Контактні дані: l.aronets@platforma-msb.org, www.facebook.com/lesia.aronets


2Олександр Бабій – директор Агенції місцевого економічного розвитку м.Бурштина, співзасновник Клубу Сталого Бізнесу, керівник проектів, експерт з фандрейзингу.

Спеціалізується на стратегічному розвитку організацій підтримки малого бізнесу, залученні грантових коштів для розвитку організацій підтримки бізнесу та соціальних підприємств.

Серед клієнтів та партнерів – Програма Розвитку ООН в Україні, Торгово-Промислова Палата України, Регіональні ТПП, Асоціація міст України, Волинська та Івано-Франківська обласні адміністрації, регіональні та місцеві асоціації підтримки бізнесу.

Сертифікований аналітик з венчурного інвестування (EVCA Institute), тренер з соціального підприємництва (Фонд Східна Європа), експерт-тренер з розвитку бізнес організацій (UNDP).
Керівник проектів МТД «Розвиток зеленого туризму та сталий розвиток Володимирецького району Рівненської області» (GEF/UNDP), «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини» (UNDP). Координатор проектів АМЕР м.Бурштина у 2012-2015 роках (36 проектів, бюджет понад 12 млн. грн).
Автор тренінгів з бізнес-стратегування, фандрейзингу, написання грантових заявок.
Контактні дані: o.babiy@platforma-msb.orgwww.facebook.com/oleksandr.babiy


3Наталія Баландіна – незалежний консультант з Організаційного розвитку та управління неприбутковими організаціями, член ініціативної групи з розвитку мережі Національної Платформи МСБ та її веб- порталу з метою консолідації підприємницької спільноти та сприяння створенню і становленню нових інституцій підтримки МСБ, забезпечення аналітики, комплексної навчальної програми для потреб діяльності і розвитку сектору МСБ, просування «Національної програми» від сектору МСБ в діалозі з урядом та приватним сектором.

Старший консультант з питань політики розвитку МСП в проекті EU4Business- FORBIZ, що впроваджується в Україні GFA Consulting Group у співпраці з GTZ та Berlin Economics та поцілює створення кращого бізнес-середовища

З 2010 по 2016р. очолювала Представництво Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Україні, яке адаптувало та запроваджувало для України навчальні програми для підприємницьких об’єднань з найкращих світових практик корпоративного управління, анти-корупційних ініціатив, демократичного розвитку та захисту і просування інтересів малого та середнього бізнесу (адвокасі). Представництво було виконавцем проектів підтримки невідкладних реформ для покращення бізнес середовища, запобігання корупції в Україні та ініціатив зміцнення громадської довіри та залучення підприємців у громадах постраждалих від збройного конфлікту на Сході України за фінансування Національного Фонду підтримки Демокрації (NED) та Агенції США з міжнародної технічної допомоги (USAID). Брала участь в комітетах донорських організацій та міжнародних проектів з оцінки конкурсних бізнес планів та заявок на надання грантової підтримки на виконання проектів та започаткування /відновлення бізнесу ВПО.

Раніше була радником в проекті USAID «Україна: верховенство права», керівником компоненту «Вдосконалення судового адміністрування та діловодства», координатором Робочої групи з вдосконалення кадрової політики та адміністрування судів, забезпечувала організаційну, методологічну, консультаційну та експертну підтримку створенню ГО «Українська Асоціація Розвитку Судового Адміністрування». За її координування було розроблено та прийнято в усіх судах України «Правила Поведінки працівників суду», впроваджено програму навчання з кадрової політики та управління персоналом для судових адміністраторів та голів судів.

В рамках проекту ТАСІS – IBPP „Українські профспілки як партнери в соціальному діалозі” забезпечила видання методичних збірок для профспілкових тренерів та навчання лідерів профспілкового руху 7 Всеукраїнських профспілок. Була координатором програми розвитку викладацької майстерності на програмах МБА в 26 ВНЗ України в рамках проекту USAID «Бізнес менеджмент освіта в Україні».

Має понад 15 років досвіду управління та координування проектів міжнародної технічної допомоги, досвід держслужби на посаді керівника самостійного структурного підрозділу, працювала як бізнес-тренер, має досвід створення навчальних програм з ділової етики, управління персональними фінансами, організації бізнес процесів, стратегічного планування та управління, досвід роботи в маркетингу, в туризмі, в небанківському фінансовому секторі.
Має ступінь магістра бізнес адміністрування Міжнародного Інституту Менеджмента (МІМ-Київ) та ступінь IOM з управління неприбутковими організаціями, торгово-промисловими палатами та бізнес асоціаціями Інституту Організаційного Менеджменту при Торговій Палаті США, Північний Університет Вілланови, Філаделфія.
Вільно володіє українською, російською, англійською, німецькою мовами.
Контактні дані: n.balandina@platforma-msb.org


4Юрій Бондарєв – голова ГС «Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ)
www.facebook.com/nort.org.ua
www.nort.org.ua
Основні компетенції та знання: загальний менеджмент, стратегічне планування, управління проектами, тайм-менеджмент, комунікації.
Народився у м.Харків. Закінчив “Харківський авіаційний інститут” (економіка і управління, 1991-96 рр.), Вільну школу економіки (2014), Вільну школу політики (2015) , The Public Affairs and Advocacy Institute at American University (2016).

Працював на керівних позиціях у відділі продажів “Філіп Морріс Україна” (в Україні і Румунії, 1996-2014 рр.). Нині бере активну участь в розвитку українського ринку роздрібної торгівлі та інших підприємств малого та середнього бізнесу.

Життєве кредо: щоб чогось досягти, роби більше, ніж від тебе чекають.
У людях цінує чесність, здатність до саморозвитку.
Контактні дані: y.bondaryev@platforma-msb.org, www.facebook.com/yuriybondaryev


5Руслан Краплич – голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких
Руслан є автором 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, понад 300 наукових та публіцистичних статей, 16 тренінгових курсів. З 1996 по 1999 рр.,сприяв створенню і розвитку регіональних бізнес центрів. З 2000 року консультував та супроводжував створення бізнес мереж (автосалони\автогради, дистрибуція промислових товарів, маркетингові і рекламні агенції).

Має сертифікат вдосконалення кваліфікації менеджера за спеціалізацією Динамічне управління у проектному менеджменті від українського відділення Всесвітнього банку.
Навчався у Каліфорнійському державному університеті Чіко, в 2001 році отримав там сертифікат з адвокації та лобіювання.
Проходив ряд тренінгів для тренерів: Каунтерпарт Інтернешинал (США) та Фонд Освіта для демократії (Польща).
Кваліфікований як тренер у 1997 році, як автор тренінгового курсу – у 1998 році, проходив кваліфікаційні тренінги FED\АFT у 2000 та 2001 роках. Є засновником кількох консалтингових компаній, які сприяли розвитку мережі автосалонів європейських торгових марок,банків і фінансових установ в різних регіонах України. Очолював в Україні ініційовану Дж. Соросом Антикризову гуманітарну програму з липня 2009 року, по липень 2011.

Громадську діяльність розпочав із голодування студентів 1990 року, після чого очолював низку відомих і впливових в Україні громадських і благодійних організацій (Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр, Західноукраїнський центр соціального партнерства, благодійний фонд «Патріот Запоріжжя»).
У якості експерта працював за запрошеннями: Програми Партнерства Альянсу Каунтерпарт (програма, фінансована USAID), Програми Розвитку та Інтеграції Криму ООН, Української Освітньої Програми Ринкових Реформ (програма, фінансована USAID), Фонду Євразія, Міжнародного фонду “Відродження”, Програми розвитку ООН, Програми “Партнерство за прозоре суспільство” (програма, фінансована USAID), ISAR – Єднання, Форум Сюд (Швеція), Світового Банку, ОБСЄ, МОМ, Програм Європейської Комісії, IREX, програма «Бібліоміст» (за підтримки Фонду Біла та Мелінди Гейтс), IFES ( оцінка ефективності проектів фінансованих CIDA), СІРЕ (заснований Американською торговою палатою і NED) ін.

Має досвід роботи в інших країнах: Азербайджан, Грузія, Білорусь, Молдова, Росія, Польща, Словаччиніа Угорщина, США.
З 2000 по 2006 роки був членом Контактної групи Світового банку з обговорення Стратегій допомоги Україні, яку з 2007 року перетворили на групу «Стратегії партнерства з Україною» до 2012 року.
Контактні дані: r.kraplych@platforma-msb.org


6Богдан Мосунов – голова громадської молодіжної організації “Молодь та підприємництво”
https://www.facebook.com/mp.sumy.
Керівник проектів, залучений консультант в проектах за спеціалізацією: розвиток малого і середнього підприємництва, регуляторна політика, антикорупційна експертиза, М – Тест (тест адміністративного навантаження на МСП), управляння проектами, регіональні адвокасі кампанії, формування регіональних порядків денних для бізнесу.

Освіта та підвищення кваліфікації: університет інформатики та прикладних знань у Лодзі (Польша) по програмі: «Управління європейськими проектами у фінансовій перспективі 2014-2020” (2016 рік) , програма «Improving methods and Skills to Reduce Adminstrative Burden on SME Sector» (2015 рік), программа ПРООН «Антикорупційна експертиза» (2015 рік), програма CIPE «Розвиток потенціалу Бізнес асоціацій в України» (2012 рік) та «Просування місцевого порядку денного для бізнесу» (2015 рік), Національна академія державного управління при Президентові України (2012 рік), СумДУ (2002) та інші.
Контактні дані: b.mosunov@platforma-msb.org, www.facebook.com/bogdan.mosunov


7Олександр Печалін – голова правління Cпілки підприємців «Стіна» з 2001 року, Голова громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації, керівник проектів, тренер і консультант.
Спеціалізується на питаннях місцевого економічного розвитку, адвокації, регуляторної політики, управлінні бізнес-асоціаціями.
Має вищу економічну освіту. Пройшов навчання в міжнародних проектах USAID, TACIS, CIPE, UNITER.

Сертифікований тренер з фасилітації (USAID) та з питань регуляторної політики (USAID LEV). Сертифікований фахівець в області зниження адміністративного навантаження на малий та середній бізнес (ЕCORYS, Голландія) і управління бізнес – асоціаціями (СIPE).

Багаторічний досвід роботи в податковій службі і керівництві консалтинговою компанією «Системний бізнес консалтинг». Великий досвід у сфері розробки, підготовки, лобіювання проектів законодавчих та нормативних актів, що регулюють підприємницьку діяльність.
В 2008-2010 рр. керував офісом уповноваженого Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Вінницькій області, є членом низки консультативних структур при органах влади, включаючи Раду підприємців при КМУ (2010-2012 гг.).
Контактні дані: o.pechalin@platforma-msb.org, info@stina.org.ua


8Ганна Стрикун – директор із зв’язків з громадськістю ГС “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ), директор “НОРТ Консалтинг”
www.facebook.com/nort.org.ua
www.nort.org.ua
Основні компетенції та знання: стратегічне планування, організація бізнес-процесів, внутрішні та зовнішні комунікації (PR, соціальні мережі, КСВ), HR, системи навчання персоналу.

Освіта: Київська бізнес-школа (спільно з Семфордським Університетом, США) – ступінь МВА; історичний факультет Київського університету ім. Т. Шевченка; Київський інститут інвестиційного менеджменту за спеціальностями: менеджер з маркетингу і реклами, менеджер-економіст; Вільна школа маркетингу.
З 1993 року працювала у страховій галузі, а також в холдингових компаніях. В період 1999-2004 рр. очолювала Дирекцію маркетингу, методології і персоналу ЗАТ “Міжрегіональна страхова компанія “Надра” (нині СК “Провідна”). У 2004-2005 рр. – перший заступник Голови Правління ВАТ “Страхова компанія “НОВА”. 2005 – 2008 рр. директор ТОВ “Інвестиційно-консалтинговий центр”. З квітня 2008 р. по квітень 2016 р. – Заступник Голови Правління ПрАТ “Страхова компанія “НОВА”.

Увійшла до ТОП-10 бізнес-леді рекламно-комунікаційного ринку у 2013 році.
8 місце серед керівників маркетингових і PR служб України-2014, за версією Marketing Media Review (MMR).
Контактні дані: a.strykun@platforma-msb.org, www.facebook.com/annstrykun


9Любомир Чорній – директор Консалтингового об’єднання «Центр громадської експертизи»
Спеціалізується на питаннях розвитку малого і середнього підприємництва, регуляторної політики, місцевого економічного розвитку та бюджетної політики.
З 2000 року займається консультаційною діяльністю. Надавав послуги і брав участь в реалізації проектів ПРООН в Україні, Асоціація міст України, Centre for International Private Entrepreneurship, Tetra Tech Co., Booz Allen Hamilton Inc. (США), Conference Board of Canada (Канада), Transtec Inc. та Human Dynamics (Бельгія), Forum Syd та Sipu Int. (Швеція), Birks & Sinclair As. (Великобританія) та інші.

Працював директором, старшим радником та експертом в низці проектів міжнародної технічної допомоги, зокрема у проектах USAID “Лідерство в економічному врядуванні”, “Невідкладні реформи для покращення бізнес-клімату в Україні”, “Економічний розвиток українських міст” та “Мережа громадянської дії в Україні”, проектах Уряду Канади “Місцевий економічний розвиток міст України” та “Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку міст України”, проекті Sida “Pеформa бюджетного процесу та управління технічною допомогою”, проектах EU/EC “Розбудова громадянського суспільства” та “Розвиток громадянського суспільства у вибраних регіонах” тощо.
Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ, 2000 рік).

Учасник низки міжнародних навчальних програм: Програма візитерів для молодих політиків, Державний департамент США (США, 2001 рік); Медіа-стратегії для соціальних змін, Програма МАШАВ, Міністерство закордонних справ Держави Ізраїль (Ізраїль, 2003 рік); Права людини і гуманітарне право, Інститут Рауля Валінберга – Лундський університет (Лунд – Стокгольм, Швеція, 2005 рік); Програми Фонду Фридріха Наумана за Свободу “Підтримка розвитку малого і середнього підприємництва” (Німеччина, 2014 рік) та “Майбутнє лібералізму у світі” (Сербія – Німеччина, 2015 рік), а також спеціалізованих тренінгів для тренерів-консультантів: Стратегічне планування і місцевий економічний розвиток, Проект АМР США “Економічний розвиток українських міст”, Chemonics Int. (м. Київ, 2005 рік); Міжнародні принципи регулювання діяльності НУО, Міжнародний центр некомерційного права (м. Київ, 2002 рік) та інших.
Контактні дані: l.chornii@platforma-msb.org


ganulМикола Ганул, віце-президент ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ)
www.facebook.com/nort.org.ua
www.nort.org.ua

Основні компетенції та знання: загальний менеджмент, стратегічне планування, управління проектами.
Народився в м.Кіровоград. Закінчив будівельний технікум (1984), МАУП (управління персоналом, 1998-2002), Києво-Могилянську бізнес-школу (міні МВА, Фінанси, 2013), Вільну школу економіки та Вільну школу політики (2015).

У 2010 році відкрив мережу кав’ярень «Croissant & Coffee». До Євро-2012 була організована мережа туристичних інформаційних центрів (tourinfo.kiev.ua).
Член Громадської ради Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України.
Микола Ганул вибирає ті напрямки діяльності, які соціально затребувані, багато уваги приділяє суспільним питанням. У людях цінує активну життєву позицію.
Контактні дані: n.ganul@platforma-msb.org