9 грудня відбудеться всеукраїнська акція підтримки спрощеної системи оподаткування

0

1119 грудня 2015 року о 9-30 під стінами Верховної Ради України відбудеться акція: “Ні імітаціям. За справжню податкову реформу! За Мораторій!”. До участі у мирному зібранні запрошуються підприємці, представники бізнес-асоціацій та організацій підтримки МСБ з усіх регіонів держави.

 

Метою акції є донесення до української влади вимоги малого і середнього бізнесу: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на три роки.

 

У позиції Коаліції підтримки ССО йдеться: через два роки після Майдану, замість довгоочікуваних реформ та обіцяної боротьби з корупцією ми, нажаль, змушені спостерігати відвертий саботаж важливих для країни змін, збереження корупційних схем та ігнорування позиції громадян.

 

Снимок экрана 2015-12-04 в 23.41.48На порядку денному податкової реформи два законопроекти:

 

  1. Законопроект Мінфіну, який не тільки знищує спрощену систему оподаткування, але й передбачає підвищення податків та збільшення важелів тиску на бізнес з боку фіскальних органів.

 

  1. Законопроект голови податкового комітету ВРУ Южаніної №3357, що передбачає зниження податкового тиску і шанс на дійсне реформування системи, хоча й потребує доопрацювання із залученням бізнес-спільноти.

 

Середній клас, що був рушійною силою Майдану, вимагає від влади негайного проведення справжньої ліберальної податкової реформи, яка забезпечить закриття корупційних схем, спрощення адміністрування податків, можливість розвитку МСБ та збереження спрощеної системи оподаткування.

 

Ми заявляємо про свої наміри протистояти відвертим намаганням певних сил зупинити реформу руками малого та середнього бізнесу, маніпулюючи питанням спрощеної системи оподаткування.  Вимагаємо, щоб влада проводила відкрите, публічне обговорення будь-яких змін стосовно МСБ з діючими незалежними членськими бізнес-об’єднаннями та отримувала схвалення не менш ніж 60% таких об’єднань не менш ніж за півроку до їх запровадження.

 

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОАЛІЦІЇ В ONLINE

 

11694770_859000847486402_3158163152373429893_n“Лише об’єднавши спільні зусилля ми зможемо донести законодавцям нашу позицію про недолугість податкових реформ запропонованих Урядом і ВРУ, відстояти права та інтереси малого і середнього бізнесу”, – прокоментував у групі “ЗаДело! ЗаУпрощенку! ЗаНалоговую реформу!” голова ВГО “Союз захисту підприємництва” Сергій Доротич.

 

Коаліція підтримки спрощеної системи оподаткування закликає бізнес-асоціації та підприємців прийти на мирну акцію 9 грудня до Верховної Ради України, а також застерігає всіх учасників: не піддаватися на політичні провокації.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.